RIVALS OF CLASSIC PHYSIQUE - BODYBUILDING MOTIVATION

RIVALS OF CLASSIC PHYSIQUE – BODYBUILDING MOTIVATIONUvádí jedna dva tři čtyři pět šest sedm Rivalové classic physique Miluji to tak moc že bych pro to zemřel Nezajímá mě jestli mě to zabije Jako to měl Ronnie Coleman Zemřu pro to co dělám Vidíte borce jak se smějou během přípravy A jsou veselý v gymu To jsou ti kteří skončí na pátém, šestém, sedmém a osmém místě První, druhé a třetí místo jsou ti kteří si to kur*a protrpí Když tě lidé příliš chválí to je pro tebe taky špatně protože ti říkají, že jsi nejlepší a když začneš věřit tomu, že jsi nejlepší Přijdeš sem a skončíš na např. na 9 opakování Jdu po ulici a říkají mi Mr. Olympia A potom jim řeknu, že jsem nevyhrál Myslí si, že si dělám srandu A já "Ne prostě sem nevyhrál" Tuhle Olympii nenechám nikomu žádný prostor …..žádný! Pro pochybovače Přijdu tam a neuvěříte tomu co uvidíte. Pamatujte na moje slova! Určitě si nemyslím, že je to jen mezi mnou a Sadikem Je to já a Sadik vs všichni ostatní

About the author

Comments

 1. https://www.patreon.com/varyjermotivation

  Hi, we recently created Patreon website where you can help us keep this channel alive. As you maybe know youtube restricted most income from any bodybuilding videos. Please read bio at pateron site.
  We are appreciate every support.
  Thank you
  VARYJER MOTIVATION

 2. "I definitely dont think its me and sadik vs everybody else"… No it really wasn't about him and sadik xD

 3. Awesome Video, Awesome song! I watch this Video Everday before i go to the Gym. Many greetings from germany!

 4. I am going to drop my transformation video next year and having up downs in my life its hard and where I stay they think there's no scope in what I do they make fun of me I'm gonna SHOW THEM its takes time dedication and sacrifice.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *